PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

244268. PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

Trä. Handmålad dekor med fåglar. Höjd 76 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 675