MODELLTÅG, Märklin, bl.a. lok R 880 i original kartong, 0, Tyskland. 1930/40-tal.

244079. MODELLTÅG, Märklin, bl.a. lok R 880 i original kartong, 0, Tyskland. 1930/40-tal.

Lok R 800 med två vagnar. 8 kurvor, längd 30 cm, 2 rak järnvägsräls, längd 26 cm , 1 stoppräls, längd 28 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 287