EDWARD CHARLES BARNES. "Eating his dinner", olja på duk, signerad.

2440722. EDWARD CHARLES BARNES. "Eating his dinner", olja på duk, signerad.

60 x 45 cm.

hål, lagningar, krackelerad.

60 x 45 cm.

hål, lagningar, krackelerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelfack (Nedre)
Antal besök: 163