MORTEL, kolmårdsmarmor. 1800/1900-tal.

243356. MORTEL, kolmårdsmarmor. 1800/1900-tal.

Diameter, 20,5 cm, höjd 18,5 cm.

Slitage, bruten pistill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bruten pistill.

Antal besök: 791