MODELLSKEPP, trä, ångbåt. 1900-tal.

243289. MODELLSKEPP, trä, ångbåt. 1900-tal.

Längd 30 cm, höjd 25,5 cm.

Bruksslitage. Ställ saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm, höjd 25,5 cm.

Bruksslitage. Ställ saknas.

Antal besök: 1 058