SOFFBORD, Karl-Erik Ekselius för JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

243288. SOFFBORD, Karl-Erik Ekselius för JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Fanerat i teak. Rund form på fyrdelad fot. Diameter 110, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 076