MODELLSKEPP, trä, ångbåt. 1900-tal.

243274. MODELLSKEPP, trä, ångbåt. 1900-tal.

Längd 43 cm, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage. Ställ saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage. Ställ saknas.

Antal besök: 1 563