781. SLAGLÅSGEVÄR, kaliber 16mm.

2431545. 781. SLAGLÅSGEVÄR, kaliber 16mm.

Piplängd 85 cm. Träkolv med stålbakkappa.

Skador och slitage, laddstaken saknas.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 1 074