KORG, bast. 1800-tal.

KORG, bast. 1800-tal.
2428755. KORG, bast. 1800-tal.

Diameter ca 16, höjd 7 cm.

Bruk/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16, höjd 7 cm.

Bruk/åldersslitage.

Antal besök: 302