VAGGA, dockmodell, 1900-tal.

VAGGA, dockmodell, 1900-tal.
242850. VAGGA, dockmodell, 1900-tal.

Längd 50, bredd 31, höjd 32 cm.

Senare bemålning. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 797