LJUSSTAKAR, mässing, 3 delar, Nils Petter Linderberg, Sundsvall, 1800-tal.

242815. LJUSSTAKAR, mässing, 3 delar, Nils Petter Linderberg, Sundsvall, 1800-tal.

Stämplade "NPL".
Höjd 15 - 18,2 cm.

Bruksslitage, repor, märkem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade "NPL".
Höjd 15 - 18,2 cm.

Bruksslitage, repor, märkem.

Antal besök: 875