GLAS och KERAMIK, 1900-tal.

242656. GLAS och KERAMIK, 1900-tal.

Tomtar.
Kaffekoppar med fat, "Poppy", Royal Albert.
Kanna, flintgods, centrifugkärnans kaffeblandning Hundraårsutställningen Karlstad 1903.
Med mera.

Nagg på kanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomtar.
Med mera.

Nagg på kanna.

Antal besök: 587