SKOLPLANSCH, karta över forntidens världsvälde, 1950-tal.

2424337. SKOLPLANSCH, karta över forntidens världsvälde, 1950-tal.

Mått ca 208 x 132 cm.

Bruksslitage. Revor på plansch samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 208 x 132 cm.

Antal besök: 648