GUNNAR WALLENTIN. Olja på duk, Strandvy, signerad Gunnar Wallentin 1929.

242225. GUNNAR WALLENTIN. Olja på duk, Strandvy, signerad Gunnar Wallentin 1929.

34 x 51 cm.

Inrökt
I övrigt ua..

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 51 cm.

Inrökt
I övrigt ua..

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 852