FÅTÖLJ, Johannes Andersen, Trensum. 1950/60-tal.

242126. FÅTÖLJ, Johannes Andersen, Trensum. 1950/60-tal.

Stomme i teak. Grön klädsel. Brickmärkt.

Bruksslitage, aning torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 562