BENGT LINDSTRÖM. Komposition med ansikte, olja på duk, signerad Lindström.

241459. BENGT LINDSTRÖM. Komposition med ansikte, olja på duk, signerad Lindström.

81 x 33 cm.
Inköpt på galleri Estetica i Malmö 1991.

Smärre sprickor i färg.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 33 cm.

Smärre sprickor i färg.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 652