MODELLBÅT I GLASMONTER.

MODELLBÅT I GLASMONTER.
2410280. MODELLBÅT I GLASMONTER.

Proveniens efter Kjell Hanssons Sjöfartsmuseum, Helsingborg
52 x 59 x 14 cm.

Skador i glaset.

Tema

Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 59 x 14 cm.

Skador i glaset.

Tema

Nautika

Antal besök: 623