FÅTÖLJER, ett par, 1950/60-tal.

240847. FÅTÖLJER, ett par, 1950/60-tal.

Klädsel i röd textil. Benstativ i aluminium.

Bruksslitage, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538