SKÅL, stengods, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala Ekeby. 1950-tal.

240731. SKÅL, stengods, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala Ekeby. 1950-tal.

Höjd 16, bredd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16, bredd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 487