Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKÅL, stengods, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala Ekeby. 1950-tal.
240731. SKÅL, stengods, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala Ekeby. 1950-tal.
Höjd 16, bredd 21 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16, bredd 21 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
6 888