SKÅL / SKULPTUR, stengods, unik, Lisa Larson, Gustavsberg, Signerad med Studiohanden. 1900-talets andra hälft.

240496. SKÅL / SKULPTUR, stengods, unik, Lisa Larson, Gustavsberg, Signerad med Studiohanden. 1900-talets andra hälft.

Höjd 14 cm, diameter 17 cm. Stämplad "Gustavsberg Sweden", signerad "6620D, XR2, Lisa L. Studiohanden.".

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 912