HERRUR med tillhörande ETUI, guldpläterad samt diamant 0,01 ct, RADO, "Florence", Schweiz. 1900-talets andra hälft.

240451. HERRUR med tillhörande ETUI, guldpläterad samt diamant 0,01 ct, RADO, "Florence", Schweiz. 1900-talets andra hälft.

Urtavlan märkt "RADO, Florence, Swiss 063".
Baksidan märkt "RADO 160.3605.2N, Sapphire crystal, watersealed".
3,5 x 2,5 cm.

Bruksslitage, nagg i ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

3,5 x 2,5 cm.

Antal besök: 1 251