TRUMPET, Oxford Delux, England. 1900-tal.

240170. TRUMPET, Oxford Delux, England. 1900-tal.

I väska. Längd 49 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

I väska. Längd 49 cm.

Antal besök: 2 760