VAS, glas, Elme glasbruk. 1900-talets andra hälft.

240124. VAS, glas, Elme glasbruk. 1900-talets andra hälft.

Orange/gul glasmassa. Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 836