MARIA LAGERBORG. Färglitografi, signerad och numrerad 65/330.

240067. MARIA LAGERBORG. Färglitografi, signerad och numrerad 65/330.

Bildmått 33 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 33 x 44 cm.

Antal besök: 3 164