SILVERMYNT, 1 rd. Gustavus III Rex, 1779.

2394430. SILVERMYNT, 1 rd. Gustavus III Rex, 1779.

Diameter ca. 41 mm. Vikt ca. 29,2 gram.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 389