BORD, Trä, smide, 1900-tal.

BORD, Trä, smide, 1900-tal.
2389167. BORD, Trä, smide, 1900-tal.

Bordsskiva i form av plank, underrede av smide.
Längd 139, bredd 79, höjd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 537