FICKUR, 2 st, silver, bl.a. Remontoir Ancre. 18/1900-tal.

238570. FICKUR, 2 st, silver, bl.a. Remontoir Ancre. 18/1900-tal.

Remontoir Ancre, liten sekundvisare, diameter 50 mm, vikt 81 gram. Fickur, liten sekundvisare, diameter 50 mm, vikt 75 gram.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor. Ancre går ej kronan att dra upp för att ställa klockan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 067