STOL, skolstol. 1900-talets första hälft.

238544. STOL, skolstol. 1900-talets första hälft.

Trä samt metall. Sitthöjd 40 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 2 242