VASER, 2 st, glas, Ulrika Hydman-Vallien, "Artist Collection", Kosta Boda. 1980-tal.

238289. VASER, 2 st, glas, Ulrika Hydman-Vallien, "Artist Collection", Kosta Boda. 1980-tal.

Handmålad dekor. Signerade.
Höjd 9 - 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handmålad dekor. Signerade.
Höjd 9 - 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 889