LAMPBORD, ett par, Gustaviansk stil. 2010-tal.

237776. LAMPBORD, ett par, Gustaviansk stil. 2010-tal.

Bordsskiva i glas och rotting.. Längd 60, bredd 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Vattenskadade hörn på en sida på varje bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695