Axelremsväska med nitar och spännen i gulmetall och rem i form av kedja
Längd 37 cm
Höjd 16 cm
Kedjerem märkt Gucci, Made in Italy
Ettikettmärkt Gucci och numrerad 119188, 203998
Låset stämplat Gucci
Påse med Gucci-märkning.
Bruksskick.
Längd 37 cm
Höjd 16 cm
Låset stämplat Gucci
Påse med Gucci-märkning.
Bruksskick.