767. SLAGLÅSGEVÄR.

767. SLAGLÅSGEVÄR.
2374500. 767. SLAGLÅSGEVÄR.

Piplängd 94 cm. Kaliber ca 16mm, träkolv med mässingsbeslag.

Skador och slitage, sprickor i kolven, sliten.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!
2374500. 767. SLAGLÅSGEVÄR.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 698