STURE WIKSTRÖM. "Marssol", olja på duk, signerad.

2372818. STURE WIKSTRÖM. "Marssol", olja på duk, signerad.

Ca 48 x 31

Monogramsignerad á tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 48 x 31

Monogramsignerad á tergo.

Antal besök: 246