VÄGGUR, mahogny, USA, tidigt 1900-tal.

237087. VÄGGUR, mahogny, USA, tidigt 1900-tal.

Total höjd ca 83 cm. Nyckel, pendel medföljer.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636