TRUMPET, mässing, Yamaha YTR2320E. 1990-tal.

236982. TRUMPET, mässing, Yamaha YTR2320E. 1990-tal.

Längd 55,5 cm. Original låda medföljer.

Bruksslitage. Mindre repor och märken. Ventilerna behöver smörjas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 503