EDWARD HALD. Skål, "Åskväder", Orrefors, fullsignerad.

236920. EDWARD HALD. Skål, "Åskväder", Orrefors, fullsignerad.

Höjd 11,5 cm.
Diameter 15 cm.

Smärre slitage.

Edward Hald (1883–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm.
Diameter 15 cm.

Smärre slitage.

Edward Hald (1883–1980)

Antal besök: 1 769