INDUSTRISKÅP, 1900-tal.

INDUSTRISKÅP, 1900-tal.
236875. INDUSTRISKÅP, 1900-tal.

Bredd 95, djup 35, höjd 200 cm.

Hårt slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårt slitage, skador.

Antal besök: 3 430