VICKE LINDSTRAND. Sejdel, Kosta Boda, signerad.

236672. VICKE LINDSTRAND. Sejdel, Kosta Boda, signerad.

Graverad bröllopsdekor.
Höjd 12,5 cm.

Åldersslitage.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad bröllopsdekor.
Höjd 12,5 cm.

Åldersslitage.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 1 373