GOLVLAMPA, ek, Tripod,1950/60-tal.

2366009. GOLVLAMPA, ek, Tripod,1950/60-tal.

Höjd 144 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar vid skärm.

Höjd 144 cm.

Antal besök: 262