SOFFA, "Plaza", Norell,1900-talets andra hälft.

2363027. SOFFA, "Plaza", Norell,1900-talets andra hälft.

Längd 180 cm.

Åldersslitage.

Längd 180 cm.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 297