SEKRETÄR, björk, empire.

2362934. SEKRETÄR, björk, empire.

Längd 108, bredd 45, höjd 115 cm.

Utbytta beslag, lös list samt slitage och småskador.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lager
Antal besök: 250