BORD med hylla, mahogny med glasskiva, 1930/1940-tal.

2362893. BORD med hylla, mahogny med glasskiva, 1930/1940-tal.

Diameter 59, höjd 67 cm.

Bruksslitage.

Diameter 59, höjd 67 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Mitten
Antal besök: 215