VITRINSKÅP, mahogny med bronser och stenskiva, rokokostil.

2362839. VITRINSKÅP, mahogny med bronser och stenskiva, rokokostil.

Längd 69, bredd 30, höjd 138 cm.

Små nagg på skivan, smärre färgslitage samt åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 367