BYRÅ, 3-lådig, rutfaner, barockstil.

2362815. BYRÅ, 3-lådig, rutfaner, barockstil.

Längd 80, bredd 46, höjd 77 cm.

Åldersslitage samt små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 285