Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
WILLIAM ADOLPHUS KNELL. Marint motiv, olja på duk, signerad.
2362272. WILLIAM ADOLPHUS KNELL. Marint motiv, olja på duk, signerad.
17 x 24 cm.
restaurerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 24 cm.
restaurerad.
Göteborgs Auktionsverk
401