WILLIAM ADOLPHUS KNELL. Marint motiv, olja på duk, signerad.

2362272. WILLIAM ADOLPHUS KNELL. Marint motiv, olja på duk, signerad.

17 x 24 cm.

restaurerad.

17 x 24 cm.

restaurerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Entré
Antal besök: 61

Andra intressanta föremål