BENGT NORDENBERG. Olja på duk, mansporträtt, signerad Bengt Nordenberg samt daterad 1852.

236144. BENGT NORDENBERG. Olja på duk, mansporträtt, signerad Bengt Nordenberg samt daterad 1852.

Signerad under ram.
46 x 36 cm.

Skador/lagningar på ram.
Smärre tryckskada.
Smärre färgsläpp i höger hörn.

Bengt Nordenberg (1822–1902)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad under ram.
46 x 36 cm.

Skador/lagningar på ram.
Smärre tryckskada.

Bengt Nordenberg (1822–1902)

Antal besök: 1 916