BERT HÅGE HÄVERÖ. Motiv från Kyrkesund, färglitografi, signerad och numrerad 294/360.

2361444. BERT HÅGE HÄVERÖ. Motiv från Kyrkesund, färglitografi, signerad och numrerad 294/360.

bildyta 53 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

bildyta 53 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 1
Antal besök: 118

Andra intressanta föremål