SKÅL på FAT, silver, Hejl & Co., Fredericia, Danmark. Vikt 573 gram.

235998. SKÅL på FAT, silver, Hejl & Co., Fredericia, Danmark. Vikt 573 gram.

Märket HEJL 925 S. Höjd 12, diameter 18 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 497