ÄGGKOPPAR, 6 st, GAB, samt BRICKA, MGAB, silver, 1900-talets första halva. Vikt 158 gram.

235996. ÄGGKOPPAR, 6 st, GAB, samt BRICKA, MGAB, silver, 1900-talets första halva. Vikt 158 gram.

Äggkoppar höjd 5,5 cm. Bricka, mått 16,5 x 10 cm.

Slitage. Repor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Gravyr.

Antal besök: 806