ROLF LIDBERG. 2 st, akvareller,"Viola collina, Siljeberget, Selånger" samt "Viola rupestris, Silje, Selånger", signerade och daterade 15/5 -62.

235937. ROLF LIDBERG. 2 st, akvareller,"Viola collina, Siljeberget, Selånger" samt "Viola rupestris, Silje, Selånger", signerade och daterade 15/5 -62.

18 x 24 cm.

Gulnade blad.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 24 cm.

Gulnade blad.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 1 109